Про фонд

«ЯМаріуполь» – це благодійний фонд, ініційований Маріупольським муніципалітетом на чолі із Вадимом Бойченком. Мета – об'єднати зусилля українських та міжнародних партнерів задля повернення до життя і адаптації у нових громадах переселенців з Маріуполя та підтримки й забезпечення всім необхідним українських військовослужбовців.

У цих напрямках фонд співпрацює із різними волонтерськими організаціями, міжнародними донорами, національними фондами, українським бізнесом та місцевими громадами. Разом відкриваємо центри підтримки, задовольняємо потреби людей в евакуації, розширюємо сервіси допомоги, а найголовніше – повертаємо до життя маріупольців. Також ми об'єдналися у прагненні забезпечити українських військових усім необхідним та підтримати захисників.

Центри «ЯМаріуполь» працюють завдяки міжнародній підтримці, допомозі країн ЄС та волонтерів з усього світу. Вони побудували мости довіри, за допомогою яких маріупольці відчувають підтримку світу та, що вони потрібні Україні.

Тому усі отримані кошти благодійний фонд спрямовує на роботу мережі центрів «ЯМаріуполь». А також комплектуємо та передаємо необхідну амуніцію та техніку нашим військовим. Спільними зусиллями ми рятуємо життя!

Наша команда
Дресвянніков Дмитро Олександрович
Голова фонду
Пікула Ольга Петрівна
Директор з PR та фандрейзингу
Кільдішов Ярослав Олегович
Виконавчий директор
Головань Наталя Сергіївна
Головний бухгалтер
Завізний-Юртін Михайло Юрійович
Менеджер проєктів